27giannav128
27giannav128
05-06-2021
Mathematics
contestada
hey can i get some help!
Respuesta :
saldazoeabeka
saldazoeabeka
05-06-2021
Answer:
2.4
Step-by-step explanation:
Answer Link
einasalmahameed
einasalmahameed
05-06-2021
The answer will be 2.4
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 27+ )
Otras preguntas
A 3-gallon bottle of bleach costs $13.92. What is the price per cup?
Core conditioning looks to improve A. how well a person can stretch. B. strength in the quadriceps and hamstrings. C. stability that comes from th
Why is it important to examine change and continuity over time?
Help ITS DUE Tomorrow!!!!!!!!
WHOEVER SHOWS ME THE CORRECT ANSWER WILL GET MARKED BRAINLIEST!!!!!!!!! which layer or Earth has partially melted material that moves the tectonic plates??A - C
Please answer the number sentence I will mark brainliest
3x - 4y = -22 10x + 8y = 12
describe the graph of the functions y=|x+2|
describe the graph of the functions y=|x+2|
TRUE OR FALSE Language acts as a facilitator of culture.